;

Категорії

Напевно, не секрет що у жителів Японії особливе ставлення до способу життя і медицини. Вони відрізняються особливим світоглядом і бойовим духом. Безумовно, своє харчування японці не залишають без уваги. Острівне положення буквально змусило жителів цієї країни зробити морепродукти основною складовою японської кухні. А як ви думаєте, чому жителі Країни Вранішнього сонця такі худенькі? Все просто. Тому що їх національні страви низькокалорійні.

Суші і роли: скільки ж в них калорій?

Ось кажуть, суші - їжа легка, корисна і низькокалорійна. Хоча в рецептах суші та ролів завжди присутній рис, а одна ложка цієї крупи по калорійності майже відповідає одній ложці цукру (калорійність рису 344 ккал / 100 г, цукру - 395 ккал / 100 г). І в чому ж правда? А правда в тому, що з 100 г рису виходить не менше 5 суші нігірі або 8-9 ролів, тобто стільки кінцевого продукту, скільки цілком вистачає, щоб наїстися. Виходить, ви наїдаєтеся однією ложкою цукру, але ваша їжа в рази корисніша, ніж сам продукт цукрового буряка або сахарної тростини. Судіть самі: 100 г цукру містять 0 білка, 0 жирів і 99 г вуглеводів, в той час як в тій же кількості рису - 6,7 білків, 0,7 жирів і 78,9 вуглеводів. Інший основний продукт в суші, риба, складається з високоякісного білка, який засвоюється організмом на 93%. Кухарі додають овочі, багаті вітамінами і корисні в свіжому вигляді. Звідси висновок: можливо, суші і містять не саму мінімальну кількість калорій, але всі інгредієнти корисні для організму і легко ним засвоюються.

Калорійність суші та ролів

Калорійність суші вельми складно визначити, так як в кожному виді і рецепті різні інгредієнти. Однак можна зробити приблизний розрахунок. Давайте спробуємо з'ясувати, скільки містять калорій відомі рецепти цієї рибної смакоти. Тільки будемо враховувати, що морепродукти свіжі, і в рис додані сіль, цукор і оцет. Скажіть, скільки ви можете з'їсти ролів Каліфорнія? Один? Два? Два роли - щільна вечеря. При цьому калорійність суші Каліфорнія (6 штук) - 176 ккал. Це зразкове значення, оскільки кожен ресторан використовує свій фірмовий рецепт з оригінальними компонентами навіть в приготуванні такої стандартної страви. Те ж саме стосується калорійності суші Філадельфія, яка, в середньому, становить 142 ккал в порції з 6 штук. З нігірі суші найчастіше замовляють суші з лососем, калорійність його - приблизно 38 ккал в одній суші стандартного розміру. Як бачите, калорій дійсно дуже мало. Тому люди, які обожнюють суші і роли, можуть не переживати, що вони наберуть у вазі.

( 3 )
Рекомендовані товари
Зелений дракон, Золотой дракон, Червоний дракон, Запечений Дракон
0,00 грн
930,00 грн
Вага: 1300 г

Немає на складі

Швидке замовлення
Запечена мамінорі з креветкою, Спрінг рол з лососем, Спрінг рол з тунцем, Мамінорі з лососем, Мамінорі з сніжним крабом
0,00 грн
565,00 грн
Вага: 1280 г

Немає на складі

Швидке замовлення
Асама, Меріленд, Запечений з крабом, Мамінорі зі сніговим крабом
0,00 грн
705,00 грн
Вага: 1230 г

Немає на складі

Швидке замовлення
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
Найбільші й найсмачніші суші у Кропивницькому
Найбільші й найсмачніші суші у Кропивницькому
100% якість
100% якість
Доставка по Кропивницькому
Доставка по Кропивницькому
Самовивіз з суші-бару
Самовивіз з суші-бару