;

Категорії

Це найперше, що цікавить тих, хто вперше відвідує суші-бар. В принципі, в більшості подібних закладів гостям на вибір пропонують також і виделки, щоб не бентежити клієнта. Але це не зовсім доречно в хорошому суші-барі, до того ж, якщо ви хочете навчитися їсти суші і роли за всіма правилами, то бажано навчитися користуватися паличками. Варто відзначити, що це ціла культура, тому варто враховувати певні моменти. Тим більше, що це зовсім не складно.

Як їсти суші? Варіантів тут небагато:

  • Палички. Традиційний спосіб скуштувати суші.
  • Виделки або ложки. Використовують європейці або американці, які не вміють користуватися паличками.
  • Руками. Однак по японському етикету руками їсти суші можуть тільки чоловіки. Жінки ж повинні користуватися паличками.

Палички - традиційний спосіб вживання їжі

Дерев'яні палички - хасі. У довжину вони приблизно 20 см - саме цей розмір японці вважають оптимальним для суші. Одна сторона паличок товща за іншу, і саме вона призначена для взяття їжі. В руці хасі розташовуються в такий спосіб: перша поміщається на безіменний палець і затискається між великим і вказівним. Друга тримається як олівець, з тією лише різницею, що її середина повинна перебувати на кінчиках 2-го і 3-го пальців. Перед тим, як приступати до їжі, поворушіть паличками в повітрі - їх кінці повинні з'єднуватися і роз'єднуватися, не випадаючи з руки.

Столове приладдя

Використання виделок - варіант який ідеально підходить новачкам, які тільки опановують техніку управління паличками, і дітям. На жаль, їсти суші виделкою не тільки незручно, але і вважається поганим тоном. Ситуація вирішується дуже просто, і оптимальний варіант нам підказує сама японська культура.

Поїдання суші руками

Японська культура дозволяє їсти суші руками. Брати шматочки потрібно великим і середнім пальцем, а вказівним притримувати зверху. Це правило має варіації: так, за деякими даними, воно поширюється тільки на чоловіків, а от жінкам категорично заборонено їсти руками. Ось основні правила, як їсти суші. Справжні цінителі японської кухні завжди їх дотримуються. Зробіть з національної їжі Японії і прийому їжі захоплюючий процес, який залишить тільки приємні враження.

( 2 )
Рекомендовані товари
Авокадо, Болгарський перець, Кунжут, Соус солодкий чілі, Унагі соус, Рис, Огірок
0,00 грн
125,00 грн
Вага: 290 г

Немає на складі

Швидке замовлення
Крем-сир, Лист салата, Соус солодкий чілі, Соус спайсі, Креветка, Морква, Огірок, Рисовий папір
0,00 грн
115,00 грн
Вага: 170 г

Немає на складі

Швидке замовлення
Тунець, Рис
0,00 грн
85,00 грн
Вага: 110 г

Немає на складі

Швидке замовлення
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*
Найбільші й найсмачніші суші у Кропивницькому
Найбільші й найсмачніші суші у Кропивницькому
100% якість
100% якість
Доставка по Кропивницькому
Доставка по Кропивницькому
Самовивіз з суші-бару
Самовивіз з суші-бару